Kurucumuz M.Yaşar Evrenkaya adına tümüyle şirket kaynaklarımız kullanılarak yaptırılan M.Yaşar Evrenkaya Cami  İlimiz Afyonkarahisar'da nüfus anlamında sürekli artış gösteren Uydukent bölgesinde ve Afyonkarahisar Devlet Hastanesine çok yakın bir noktada inşa edilerek halkımızın hizmetine açılmıştır. 

Merhum Kıymetli Annemiz Hacı Esin Evrenkaya'nın anısına tümüyle şirket kaynaklarımız kullanılarak yaptırılan Afyonkarahisar Kırklar Hacı Esin Evrenkaya Kız Kuran Kursu, işletmemiz tarafından yaptırılarak Afyonkarahisar Müftülüğü Himayelerinde Kuran ve Dini bilgiler eğitimine açılmıştır. Kurs bünyesinde işletmemiz ve Afyon Müftülüğü bünyesinde çeşitli etkinlikler gerçekleştirilmektedir.

 

Afyonkarahisar Merkezde bulunan ve İlimizin en çok bilinen ve ziyaret edilen Türbeleri arasında yer alan İĞDE DEDE Türbe ve Mescidinin tüm onarım,bakım,temizlik,personel ve diğer bilumum ihtiyaçlarının tümü Evrenkaya Ailesi bünyesinde karşılanmakta olup, türbenin daha fazla kişi tarafından ziyaret edilmesi ve ziyaretçiler nezdinde manevi huzurun daha fazla hissedilmesi noktasında elimizden gelen her türlü çalışma yapılmaktadır.

Afyonkarahisar Valiliği ve Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü için düzenlenen proje kapsamında, Afyonkarahisar'ın 17 İlçesinde düzenlenen Hologram Okullarda adlı uygulumalı eğitim etkinliği projesinin Ana Sponsorluğunu gerçekleştiren Evrenkaya Köyüm Yumurta Afyonkarahisar İlçelerindeki Ortaokul 7. sınıf öğrencilerinin teknoloji alanındaki son gelişmeleri takip etmeleri konusunda destek sağlamış ve proje genelinde 8372 öğrencinin eğitim etkinliğinden yararlanmasını sağlamıştır.

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı-Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürlüğü ile yapmış olduğumuz Resmi Sözleşme nezdinde, Afyonkarahisar Merkez Uydukent Mahallesi halkına hizmet verecek olan Hacı Esin Evrenkaya  Aile Sağlığı Merkezi inşaat projemiz devam etmekte olup, planlanan tarihte tamamlanarak Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürlüğüne devri işletmemizce gerçekleştirilecektir.


Haberler & Etkinlikler
İletişim

Bize Ulaşın

Soru, görüş ve önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Beyazıt Mh. Eski Sülümenli Yolu Küme Evleri No:33 Merkez

Afyonkarahisar

İletişim

Tel: +90 543 727 03 03
Fax: +90 272 213 62 68
Tel: +90 506 507 61 27
09:00-18:00

Soru, görüş ve önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın